Napisanie wniosku / biznesplanu o dotacje z PUP

USŁUGA OBEJMUJE:

   • Napisanie wniosku i biznes planu zgodnie z wytycznymi danego Urzędu Pracy
   • Przygotowanie niezbędnych załączników
   • Doradztwo dotyczące procedury ubiegania się o dofinansowanie wraz z instrukcją dotyczącą złożenia dokumentów
   • Pomoc w wyborze najbardziej opłacalnej formy opodatkowania biorąc pod uwagę rozwiązania Polskiego Ładu, kwestiach prawnych i marketingowych

Jest to idealne rozwiązanie dla osób które nie mają czasu lub doświadczenia w przygotowywaniu tego typu dokumentów, a chcą mieć pewność, że ich wniosek będzie pozbawiony błędów formalnych i merytorycznych. Zawsze skupiamy się na tym, by przygotowywać dokumenty w taki sposób, by zmaksymalizować szanse wnioskodawcy na uzyskanie dotacji. Proszę pamiętać, iż dotacje PUP przyznaje się w trybie konkursowym, a co za tym idzie, wsparcie finansowe otrzymają te osoby, które uzyskają najwyższą punktację. 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji z PUP. W tym czasie wykonaliśmy kilkaset pozytywnie ocenionych wniosków (zobacz WYBRANE FRAGMENTY i sprawdź nasze REFERENCJE)
Proponujemy dogodny dla klienta system płatności. Połowa kwoty płatna przed wykonaniem zlecenia a druga część po dostarczeniu gotowej dokumentacji. Warunki współpracy reguluje umowa, którą zwykle zawieramy z klientami w oparciu o serwis https://autenti.com 
W przypadku pojawienia się z naszej strony uchybień, które doprowadziły by do odrzucenia wniosku – gwarantujemy zwrot pełnej kwoty, lub nieodpłatną korektę (wedle życzenia klienta). 
Nasze usługi są realizowane w ramach legalnie prowadzonej działalności gospodarczej, która w 2007 roku została uruchomiona w oparciu o dotacje z Urzędu Pracy. 

Pełna cena usługi: 790 zł brutto

Czas realizacji: 7-14 dni  

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego 

Formularz dla osób zainteresowanych usługą: 

Wypełnij poniższy formularz by ustalić dokładny termin realizacji i dowiedzieć się jak krok po kroku będzie realizowana usługa. Regulamin świadczenia usług przez BIZNESPLANY24.PL znajdziesz tutaj.  Złożenie takiego zapytania do niczego cię nie zobowiązuje.