Wzory gotowych biznes planów do Urzędu Pracy

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw gotowych biznes planów i wniosków, wykonanych na potrzeby dofinansowania z Urzędu Pracy. Lista wszystkich dostępnych przykładów znajduje się poniżej. Prezentowane dokumenty zostały przygotowane przez naszą firmę w oparciu o dokumenty, które zostały złożone w poszczególnych Urzędach Pracy i doprowadziły do przyznania dotacji. Jest to pomoc merytoryczna, przeznaczona dla tych wszystkich, którzy mają problem z samodzielnym przygotowaniem swoich dokumentów i poszukują rzetelnych materiałów na których mogliby się wzorować.

Znajdź swoją tematykę / kategorię:

BRANŻA BUDOWLANA / INSTALACYJNA

Biznes planu firmy budowlanej > Komplet dokumentów o dotacje złożony w 2023 r. do Urzędu Pracy w Lesznie (37 str.)

Instalacje sanitarne, elektryczne i spawanie > Wzór wniosku i biznes planu w oparciu o dokumenty złożone do Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu (35 str.).

firma dekarska

Biznes plan firmy dekarskiej > Wniosek i biznes plan dla usług dekarskich, złożony do Urzędu Pracy Wschowa, (22 str.)

Brukarstwo i usługi mini koparką > Wniosek i biznesplan wykonany na podstawie dokumentów złożonych w Urzędzie Pracy w Żywcu (25 str.)

usługi elektryczne

Usługi elektryczne > Wniosek wraz z biznes planem złożony w Powiatowym Urzędzie Pracy w Białymstoku, 32 str.     

alarmy i monitoring

Monitoring i bezpieczeństwo > Wniosek wraz z biznes planem złożony w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piasecznie. Profil działalności: sprzedaż i montaż alarmów, monitoringu oraz systemów kontroli dostępu. Liczba stron: 35.

Geodezja > Gotowy wniosek i biznes plan o dofinansowanie z PUP dla geodety. Dokumenty wykonane do PUP Bytom, 31 str.   

gotowy biznesplan

Projektowanie instalacji sanitarnych > Dokumenty przygotowane do PUP Otwock (18 str.) – wzór wniosku i biznesplanu o dotacje na firmę.

Klimatyzacja i rekuperacja – montaż i serwis > Wzór wniosku / biznesplanu przygotowany w oparciu o dokumenty złożone do PUP Wrocław (28 str.) w roku 2022 r. 

SKLEPY I HURTOWNIE

Biznes plan sklepu internetowego > Biznes plan złożony do Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie (34 str.)

Sklep dropshipping’owy > Gotowy biznesplan o dotacje z Urzędu Pracy opierający się na dokumentach z 2023 roku. Liczba stron: 27 str.

internetowa galeria sztuki

Biznes plan i wniosek dla internetowej galerii sztuki > Dokumenty przygotowane do PUP Rybnik (25 str.) – dla firmy zajmującej się internetową sprzedażą sztuki.

Wniosek i biznes plan dla sklepu odzieżowego > Wniosek wraz z biznes planem – złożone do PUP Otwock, 31 str.

Projektowanie odzieży i sprzedaż > Wzór gotowego biznesplanu i wniosku o dotacje PUP (opracowane na podstawie dokumentów złożonych w Bytomiu). Objętość: 30 str.

Biznes plan sklepu monopolowego > Wniosek i biznes plan – złożone do UP w miejscowości: Ostrów Mazowiecka, 22 str. Asortyment to alkohol, produkty spożywcze oraz wyroby tytoniowe.

Sklep z odżywkami i suplementami > Wzór wniosku i biznesplanu opierający się na dokumentach złożonych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzezinach. Objętość: 19 str.

Biznes plan perfumerii > Wzór wniosku i biznes planu o dofinansowanie, który został złożony do Urzędu Pracy Lublinie, Liczba stron: 14

Biznesplan sklepu papierniczego > Gotowy biznesplan i wniosek o dotacje na otwarcie firmy (złożony do PUP Częstochowa). Objętość: 29 str.

Wniosek i biznes plan dla antykwariatu > Dokumenty złożone do PUP Poznań, 16 str. Asortyment opisywanego antykwariatu – monety, złoto, biżuteria.

Biznes plan dla komisu > Wzór wniosku i biznes planu dla komisu z elektroniką i biżuterią, złożony do UP Warszawa, 32 str.

Sklep chemiczno-przemysłowy > Wniosek i biznes plan – złożone do PUP Gryfice. Profil sklepu obejmuje sprzedaż hurtową i detaliczną. Objętość 17 str.

Warzywniak > Gotowy przykład wniosku i biznesplanu wykonany na podstawie dokumentów złożonych w PUP Wrocław. 23 strony.

Hulajnogi elektryczne – sklep i serwis > Wzór gotowego wniosku i biznesplanu do PUP wykonany w 2022 r, opracowany na podstawie dokumentów złożonych w Urzędzie Pracy w Łodzi. Objętość: 25 stron.

kwiaciarnia

Biznes plan kwiaciarni > Wniosek i biznes plan złożony do Urzędu Pracy w Mikołowie, objętość dokumentu: 35 str. 

Handel obwoźny > Gotowy biznes plan złożony do Urzędu Pracy w Kraśniku. Objętość: 18 str. 

GASTRONOMIA

bar

Biznes planu baru > Biznes plan dla baru, złożony w Ząbkowicach Śląskich, 9 str.

pizzeria

Biznes plan pizzerii > Biznes plan pizzerii (w ramach dotacji dla osób niepełnosprawnych z PFRON), złożony do Urzędu pracy w Krakowie, 21 str.

firma cateringowa

Wniosek do PUP dla firmy cateringowej > Wniosek wraz z biznes planem dla firmy świadczącej usługi cateringowe (jedzenie na wynos), złożony do PUP Wrocław, 19 str.

ZDROWIE, CIAŁO, URODA

Wniosek dla działalności trenera personalnego > Dokumenty złożone do Powiatowego Urzędu Pracy w Gliwicach. Objętość: 17 str.

Biznes plan salonu kosmetycznego > Wniosek wraz z biznes planem dla stacjonarnego salonu kosmetycznego – złożony w PUP Żywiec, 28 str.

Podolog i kosmetyka paznokci > Przykład gotowego wniosku i biznesplanu na otwarcie firmy (dotacja z PUP Prudnik). Liczba stron: 19 str.

Biznes plan mobilnego salonu kosmetycznego > Wniosek i biznes plan o dotacje z PUP złożony w Ostrowie Mazowieckim dla firmy świadczącej usługi kosmetyczne w opcji dojazdu do klienta. Objętość: 28 str.

fryzjer

Biznes plan salonu fryzjerskiego > Biznes plan zakładu fryzjerskiego złożony do Powiatowego Urzędu Pracy w Świętochłowicach, 13 str.

Mobilny fryzjer > Wzór biznes planu i wniosku o dofinansowanie PUP dla firmy wykonującej usługi fryzjerskie w opcji dojazdu do klienta. Dokumenty złożone do PUP Rzeszów w 2022 r. (34 strony).

fitness

Biznes plan – fitness > Dokumenty złożone w PUP Sochaczew, 13 str. profil działalności obejmuje m.in. zajęcia pilates, gimnastykę dla seniora, oraz trening personalny.

studio masażu

Biznes plan – gabinet masażu > Dokumenty złożone do Urzędu Pracy w Rawie Mazowieckiej, 26 str. Zakres świadczonych usług, to m.in. drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, masaż sportowy, tkanek głębokich itp.

fizjoterpaia

Biznes plan – gabinet fizjoterapii > Wniosek i biznes plan złożony w PUP Krasnystaw, 18 str. Zakres świadczonych usług obejmuje: ćwiczenia na rotorze, masaż, magnetoterapię, krioterapię, ćwiczenia specjalistyczne kręgosłupa i inne popularne zabiegi.

Fizjoterapia (dotacja PFRON) > Gotowy wniosek Wn-O o dotacje na firmę ze środków PFRON + uzupełnienia. Objętość: 20 str. Dokumenty przygotowane na podstawie wniosku złożonego w Rudzie Śląskiej. 

studio tatoo

Biznes plan studia tatuażu i projektowania graficznego > Wzór o dofinansowanie dla studia tatuażu, wykonany dla PUP Żory, 12 str.   

MOTORYZACJA

warsztat samochodowy

Biznes plan warsztatu samochodowego > Dokumenty złożone w PUP Żywiec, 25 str. Dokumenty dotyczą typowej firmy zajmującej  się mechaniką oraz elektromechaniką pojazdową.

wulkanizacja

Biznes plan zakładu wulkanizacyjnego > Biznes plan z złożony do Urzędu Pracy w Zielonej Górze, 21 str. Dodatkową działalność stanowią drobne naprawy (wymiana oleju, filtrów, klocków hamulcowych itp.).

Biznes plan dla pomocy drogowej > Biznes plan z złożony do Urzędu Pracy w Bartoszycach, 19 str.

Blacharstwo i mechanika  > Gotowy biznes plan do PUP, opracowany na podstawie wniosku złożonego w Urzędzie Pracy w Mońkach. Objętość: 23 str.

chiptuning

Biznes plan firmy chiptuningowej > Biznes plan złożony do PUP Kędzierzyn Koźle, 17 str. Zakres działalności obejmował m.in. diagnostykę komputerową, oraz korektę oprogramowania silników diesla i benzynowych.

autokomis

Auto komis / sprzedaż aut > Biznes plan i wniosek złożone do PUP w Tarnowskich Górach. Objętość: 18 str. Zakres działalności obejmował sprzedaż samochodów w trybie komisowym i tradycyjnym.

nauka jazdy

Biznesplan dla nauki jazdy > Dokumenty złożone do Urzędu Pracy w Ciechanowie, 15 str.

taxi

Biznesplan dla TAXI > Biznes plan dla działalności taksówkarskiej złożony do PUP Głogów. Objętość: 22 str.

szofer

Szofer / concierge > Wzór biznes planu dla działalności szoferskiej oraz usług concierge (konsjerż), opracowany na podstawie wniosku o dotacje złożonego do Urzędu Pracy Warszawa. Liczba stron: 37

EDUKACJA

Korepetycje > Gotowy wzór wniosku o dotacje na firmę ze środków PFRON dla osoby niepełnosprawnej. Wykonany na podstawie dokumentów złożonych w Urzędzie Pracy w Szczecinie. Objętość: 21 str. 

Szkoła językowa > Biznes plan o dotacje z Urzędu Pracy. Wzór przygotowany na podstawie wniosku złożonego w Urzędzie Pracy Ryki w roku 2023 (zajęcia online i stacjonarne). Liczba stron: 32

Warsztaty / zajęcia z dziećmi > Przykład gotowego biznesplanu i wniosku o dotacje.  Wzór opiera się na dokumentach złożonym do PUP Jelenia Góra w 2022 r. Objętość: 31 str. (uzupełniający profil działlaności – dorabianie kluczy)

szkolenia i eventy

Szkolenia i eventy > Wzór wniosku Wn-O pod dotacje PFRON dla niepełnosprawnych (wraz z uzupełnieniami), wykonane dla UP m.st. Warszawa, 19 str. 

BIURO I ADMINISTRACJA

Usługi administracyjne > wzór biznes planu do PUP dla działalności z zakresu usług administracyjnych. Opracowano na podstawie dokumentów złożonych w PUP Sochaczew w 2023 r. (32 str.)

biuro rachunkowe

Biznes plan biura rachunkowego > Wniosek, biznes plan i załączniki dla działalności w postaci biura rachunkowego. Dokumenty złożone do UP Warszawa (33 str.)

biuro nieruchomości

Biznes plan biura nieruchomości > Wniosek wraz z biznes planem, ma podstawie dokumentów złożonych do Urzędu Pracy we Wrocławiu (31 str.)

kadry i płace

Biznes plan – kadry i płace > Biznes plan i wniosek do PUP, złożony do Powiatowego Urzędu Pracy w Kamiennej Górze, 30 str.

usługi BHP

Biznes plan – usługi BHP > Wniosek wraz z biznes planem, wykonany do Urzędu Pracy w Słupsku, 19 str. Profil działalności obejmuje szkolenia BHP, przygotowywanie dokumentacji ryzyka zawodowego, instrukcji BHP itp.

Windykacja i pisma procesowe > Gotowy biznes plan i wniosek do PUP – złożony do Powiatowego Urzędu Pracy w Gliwicach, 23 str.

usługi administracyjne

Usługi administracyjne, organizacja szkoleń, konfiguracja sprzętu biurowego > Biznes plan i wniosek do PUP, opracowany na podstawie dokumentów złożonych do PUP Czarnków, 21 str.

doradztwo i tłumaczenia

Biznes plan – doradztwo, szkolenia, tłumaczenia > Wniosek wraz z biznes planem złożony w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gryfinie. Objętość tych dokumentów to 33 str.

Biznes plan biura konstrukcyjnego > Gotowy wniosek i biznes plan o dofinansowanie z Urzędu Pracy dla biura konstrukcyjnego. Ma podstawie wniosku złożonego do PUP Wrocław w 2023 r. (27 str.)

pomiary i architektura

Biznes plan dla usług architektoniczo-pomiarowych > Gotowy wniosek i biznes plan o dofinansowanie z PUP dla biura architektonicznego, wykonane dla PUP Wrocław, 28 str.

Prowadzenie projektów marketingowych (outsourcing)> Wzór gotowego wniosku o dotacje wykonany na podstawie dokumentów złożonych w GUP Kraków w 2022 r. Objętość: 16 str. 

MEDIA / REKLAMA / KOMPUTERY

fotografia okolicznościowa

Biznes plan – usługi fotograficzne > Wzór opiera się na dokumentach złożonych do Urzędu Pracy w Poznaniu w 2022 r. Liczba stron: 19 str. Zakres działalności obejmuje fotografię eventową, okolicznościową, modową oraz produktową.

Usługi filmowe > Wzór gotowego biznesplanu i wniosku (21 str.) -przygotowany na podstawie dokumentów złożonych w PUP Słubice. 

usługi hostingowe

Projektowanie stron internetowych > Biznes plan złożony do PUP Koszalin w 2022 roku. Objętość 30 str. Profil działalności to tworzenie stron internetowych (wizytówki, sklepy, serwisy itp.)

gotowy biznesplan

Projektowanie graficzne > Wzór gotowego wniosku i biznesplanu o dotacje na otwarcie firmy. Dokumenty złożone w Mikołowie. Objętość: 39 str.

Copywriting > Gotowy biznes plan i wniosek o dotacje na otwarcie firmy wykonany w oparciu o dokumenty złożone do PUP Mikołów. Objętość: 42 str.

reklama i gadżety reklamowe

Biznes plan dla firmy reklamowej (projektowanie, gadżety reklamowe, fotografia) >Dokumenty wykonane dla PUP w Mikołowie. Objętość: 30 str. Profil firmy: wykonywaniem fotografii produktowej, projektowaniem graficzne, sprzedażą gadżetów reklamowych itp.

Cięcie, grawerowanie i produkcja ploterem laserowym > wzór wniosku i biznesplanu o dotacje z Urzędu Pracy przygotowany w oparciu o dokumenty dla PUP Dębica (20 str.)

seo i pozycjonowanie stron

Biznes plan: seo, pozycjonowanie > Biznes plan i wniosek o dofinansowanie złożony do Urzędu Pracy w Wejherowie, 17 str.

Programowanie > Wzór gotowego wniosku o dofinansowanie na podjęcie działalności złożony do PUP Grajewo (36 str.)

Druk 3D (gotowy wniosek) > przykład opracowany na podstawie dokumentacji złożonej we Wrocławiu (27 str. / format PDF) 

Biznes plan pogotowia komputerowego > Biznes plan złożony do Urzędu Pracy w Kutnie, 28 str. Profil firmy to: pogotowie / serwis komputerowy i naprawa smartfonów.

Programowanie + filmy na YouTube > Wzór gotowego biznesplanu i wniosku o dotacje z 2022 r. (28 str.) Przygotowany na podstawie dokumentów złożonych do Urzędu Pracy w Chorzowie

Studio podcastów > Przykładowy biznesplan i wniosek o dotacje z PUP. Liczba stron: 24 str. Przygotowany na podstawie dokumentów złożonych do PUP Wrocław w 2022 r.

RĘKODZIEŁO / SZTUKA

Świece sojowe – produkcja i sprzedaż > Wzór wniosku i biznes planu o dotacje, opracowany na podstawie dokumentów złożonych do PUP Koszalin. (35 stron)

Stoły z żywicy > Przykład gotowego wniosku i biznes planu wykonany do Urzędu Pracy w Nysie (2022 r.) Firma produkująca meble z wykorzystaniem żywicy epoksydowej. Liczba stron: 32

galeria malarstwa i sztuki

Galeria malarstwa > Gotowy biznes plan wykonany na podstawie dokumentów złożonych w PUP Rzeszów. Objętość: 26 str. Profil firmy to obrazy wykonywane na zamówienie.      

POZOSTAŁE BIZNES PLANY

Usługi dronami i wypożyczanie dronów > Gotowy biznes plan o dotacje PUP, opracowany na podstawie dokumentów złożonych w Warszawie w 2022 r. (39 stron)

firma kurierska

Biznesplan dla firmy kurierskiej > Biznes plan złożony do PUP Wrocław (kurier – podwykonawca większej firmy). Objętość: 19 str.

Spedycja – biznesplan > Dokument na podstawie wniosku złożonego do PUP Wrocław w 2023 r. Objętość: 27 str.

studio kuchni

Biznes plan – meble na wymiar > Biznes plan i wniosek złożone do Urzędu Pracy m.st. Warszawa w 2022 r. Objętość dokumentów: 36 str. 

stolarz

Biznes plan dla stolarza > Wzór wniosku i biznes planu, wykonany do Urzędu Pracy w Piasecznie. Zakres usług obejmuje meble na zamówienie, elementy architektury ogrodowej itp. Objętość 26 str.

Biznes plan dla kancelarii adwokackiej > Przygotowany na podstawie dokumentów złożonych do Urzędu Pracy we Wrocławiu (2022 r.). Liczba stron: 25

Wystrój i aranżacja wnętrz > Wzór wniosku wraz z biznes planem do PUP, opracowane w oparciu o dokumenty złożone do Urzędu Pracy w Gdańsku, 20 str.

Specjalistyczne sprzątanie > Gotowy wniosek / biznes plan złożony w Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie. Objętość dokumentu: 23 str.

firma ogrodnicza

Biznes plan firmy ogrodniczej > Komplet dokumentów (wniosek, biznes plan, załączniki)  złożony do Urzędu Pracy m.st. Warszawa. Objętość: 43 str. 

Projektowanie ogrodów > Wzór gotowego wniosku i biznes planu wykonany na podstawie dokumentów złożonych w PUP Wrocław. Objętość 22 str.

zakład krawiecki

Biznes plan zakładu krawieckiego > Wniosek i biznes plan dla firmy wykonującej prace krawieckie i hafciarskie, złożony do Urzędu Pracy w Szczytnie, 35 str.

gabinet dietetyczny

Biznes plan dla poradni dietetycznej > Wniosek pełniący jednocześnie rolę biznes planu, złożony do Urzędu Pracy w Lublinie. Liczba stron: 20 str.

obsługa imprez, DJ

Biznes plan – DJ, obsługa imprez > Biznes plan złożony w Urzędzie Pracy w Garwolinie (21 str.) 

Biznes plan dla firmy nagłośnieniowej > Gotowy wzór przygotowany na podstawie wniosku o dotacje złożonego do Urzędu Pracy Powiatu Nowosądeckiego. Objętość: 19 str.

sala prób

Biznes plan – sala prób i wypożyczalnia sprzętu muzycznego > Biznes plan złożony w Urzędzie Pracy w Warszawie, 29 str. Niniejsze opracowanie doprowadziło do skutecznego uzyskania dotacji z PFRON.

Klub malucha / klub dziecięcy > Wniosek i biznes plan – wzór gotowych dokumentów o dotacje. Przykład opiera się na wniosku złożonym do PUP Mikołów w 2022 r. Objętość: 45 str.  

myjnia parowa samochodowa

Biznes plan myjni samochodowej > Wniosek wraz z biznes planem dla parowej myjni samochodowej – dokumenty wykonane dla UP m.st. Warszawa, 33 str.

firma sprzątająca

Firma sprzątająca > Rozbudowany wniosek (pełniący również rolę biznes planu) dla firmy sprzątającej. Dokumenty wykonane dla UP Warszawa. Objętość: 38 str.     

imprezy dla dzieci

Imprezy, eventy dla dzieci > Wzór wniosku i biznes planu – wykonane dla Urzędu Pracy w Ropczycach, 30 str. Profil działalności to imprezy dla dzieci (urodziny, eventy, prowadzenie zajęć z dziećmi podczas uroczystości weselnych itp.)   

Produkcja dźwięku > Wniosek i biznes plan złożony w Urzędzie Pracy w Zielonej Górze, 24 str. Profil firmy to udźwiękowienie reklam, rejestracja eventów itp.

Biznes plan gabinetu logopedycznego > Wzór gotowego wniosku o dotacje, opierający się na wniosku złożonym we Wrocławiu w roku 2022 r. Liczba stron: 22

Weterynarz > Wzór gotowego wniosku o dotacje PUP dla weterynarza, na podstawie wniosku złożonego do PUP Wrocław. Liczba stron: 19. 

Sklep zoologiczny > Wzór biznesplanu o dotacje z PUP dla sklepu zoologicznego, (dokumenty złożone we Wrocławiu, 18 str.)

salon dla psów

Biznes plan salonu dla psów > Dokumenty o dotacje dla usługi groomerskich, złożone do PUP w Toruniu, 19 str.

Wzór wniosku dla sprzedaży i produkcji rolet > Przykład wniosku i biznes planu przygotowany na podstawie dokumentów złożonych do PUP Wejherowo (21 stron).

Zakład obróbki drewna > Przykład dokumentów o dofinansowanie z PUP na otwarcie firmy zajmującej się sprzedażą więźby, sprzedażą tarcicy, przecinaniem drewna trakiem taśmowym itp. Liczba stron: 15. 

Biznes plan – czyszczenie graffiti > Biznes plan złożony w Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinku. Objętość dokumentu: 11 str.