Nasza oferta

1. Wzory gotowych wniosków / biznes planów do PUP

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw gotowych wniosków i biznes planów wykonanych na potrzeby dofinansowania z Urzędu Pracy. Dokumenty opierają się na wnioskach i biznes planach przygotowanych przez naszą firmę, które doprowadziły skutecznego do uzyskania dotacji. Jest to pomoc merytoryczna na której mogą się wzorować te osoby, które chcą samodzielnie przygotować swoje dokumenty, lecz potrzebują inspiracji.

Cena: 29,9 zł 

wzory biznes planu

 

 

 


2. Przygotowanie wniosku i biznes planu na zamówienie

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu wniosku i biznes planu pod dotacje z PUP? Możemy zrobić to za Ciebie. W pozyskiwaniu dotacji dla bezrobotnych specjalizujemy się od 2007 r. Wszystkie dokumenty wykonywane są zgodnie z wytycznymi wskazanego Urzędu Pracy. Usługa obejmuje doradztwo, opracowanie wniosku i biznes planu wraz z wymaganymi załącznikami. 

Cena: 790 zł

wykonanie wniosku

 

 

 


3. Sprawdzenie dokumentów o dofinansowanie z Urzędu Pracy

Napisałeś swój wniosek i biznes plan, lecz masz wątpliwości czy jest przygotowany poprawnie? Możesz zlecić nam weryfikację poprawności swoich dokumentów pod kątem formalnym i merytorycznym – bazując na wytycznych i regulaminie danego Urzędu Pracy.

Cena: 79 zł

sprawdzenie dokumentów