Nasza oferta

1. Wzory gotowych wniosków / biznes planów do PUP

Przygotowaliśmy dla Państwa zestaw gotowych wniosków i biznes planów wykonanych na potrzeby dofinansowania z Urzędu Pracy. Dokumenty opierają się na wnioskach i biznes planach przygotowanych przez naszą firmę – które doprowadziły skutecznego do uzyskania dotacji. Jest to pomoc merytoryczna na której mogą się wzorować te osoby, które chcą samodzielnie przygotować swoje dokumenty, lecz potrzebują inspiracji.

Cena: 29 zł 

wzory biznes planu

 

 

 


2. Przygotowanie wniosku i biznes planu na zamówienie

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu wniosku i biznes planu pod dotacje z PUP? Możemy zrobić to za Ciebie. W pozyskiwaniu dotacji dla bezrobotnych specjalizujemy się od 2007 r. Wszystkie dokumenty wykonywane są zgodnie z wytycznymi wskazanego Urzędu Pracy. Usługa obejmuje doradztwo, opracowanie wniosku i biznes planu wraz z wymaganymi załącznikami. 

Cena: 690 zł

wykonanie wniosku

 

 

 


3. Sprawdzenie dokumentów o dofinansowanie z Urzędu Pracy

Napisałeś swój wniosek i biznes plan, lecz masz wątpliwości czy jest przygotowany poprawnie? Możesz zlecić nam weryfikację poprawności swoich dokumentów pod kątem formalnym i merytorycznym – bazując na wytycznych i regulaminie danego Urzędu Pracy.

Cena: 59 zł

sprawdzenie dokumentów